Scanmatic har fått ny hjemmeside

Etter flere år med samme layout på hjemmesiden har vi nå gjort store forandringer i hvordan vi ønsker å fremstå på nett.

På den nye siden legger vi mer vekt på å presentere våre løsninger og teknologi. På denne måten dele vår kompetanse med våre kunder.

 

Clas J. Garcia de Presno

Service og support
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Martin Albrektsen

Innkjøpssjef
martin.albrektsen@scanmatic.no
+47 94 18 93 58

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Samferdsel

Geir Stian Bjåen
geir.stian.bjaen@scanmatic.no
+47 91 90 80 31

Tor Andersen Ulltveit-Moe

Salgslærling
tor.ulltveit-moe@scanmatic.no
+47 37 05 95 00

Salgssjef

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.