Scanmatic har fått ny hjemmeside

nyside

Etter flere år med samme layout på hjemmesiden har vi nå gjort store forandringer i hvordan vi ønsker å fremstå på nett.

På den nye siden legger vi mer vekt på å presentere våre løsninger og teknologi. På denne måten dele vår kompetanse med våre kunder.

 

Clas J. Garcia de Presno

Service og support
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Martin Albrektsen

Innkjøpssjef
martin.albrektsen@scanmatic.no
+47 94 18 93 58

Kontakt oss

Offshore & Marine

Nils Christian Mathisen
nils.mathisen@volue.com
+47 90 08 64 55

Renewable

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Renewable

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Intelligent Traffic Systems

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service, support and Environmental

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Sales Manager Renewable

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

VP Sales

Marius Brenden
marius.brenden@volue.com
+47 90 99 25 71

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com