Scanmatic og corona

Kjære kunde

De siste dagene har det vært en dramatisk utvikling i spredningen av Coronavirus.

Scanmatic følger nøye med på myndighetenes råd og innfører fortløpende de tiltak og retningslinjer som anbefales.

 Vårt mål er å sikre normal drift og opprettholdelse av service & support til alle våre kunder så langt det lar seg gjøre.

Foreløpig er vi bemannet og fullt operative på vårt hovedkontor i Arendal.

Alle våre støttesystemer, inkludert telefon og sentralbord fungerer uavhengig hvor vi fysisk befinner oss. Vi planlegger derfor med å opprettholde et normalt servicenivå også dersom vi må sende ansatte hjem for å jobbe fra hjemmekontor.

Vi har som de fleste selskaper innført restriksjoner ift reiser og deltakelse i fysiske møter og samlinger. Dette vil kunne påvirke vår evne til å utføre support lokalt. Slike oppdrag vil bli risikovurdert individuelt ift mulighet for å opprettholdelse av forsvarlig smittevern ved gjennomføring.

 Vi ber om at behov for service og support meldes inn som vanlig til:

 

Epost:           support@scanmatic.no eller direkte til deres kontaktperson (som vanlig)

Telefon:        370 59 500 (sentralbord) / 924 17 826 (support v/Clas de Presno)

Mobil:           Kontakt deres kontaktperson/prosjektingeniør direkte.

Web:            https://login.scanmatic.no (gjelder bare kunder med serviceavtale)

 

Pga stengte skoler og barnehager må vi sannsynligvis mobilisere flere ressurser enn vanlig for å opprettholde beredskap. Det kan derfor oppstå behov for å få tildelt fjern-tilgang til andre ansatte enn de som pleier å betjene dere. Vi ber derfor om at dere har en plan og de nødvendige rettigheter for å tildele nye tilganger.

Generelle spørsmål om Scanmatics policy ift Coronavirus kan rettes til kai.venaas@scanmatic.no (HMS ansvarlig).

 

Vennlig hilsen

 

Kim Steinsland

Adm dir

Scanmatic AS

Kim Steinsland

Administrerende Direktør
kim.steinsland@scanmatic.no
+47 911 10 826

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@scanmatic.no
+47 40 17 00 10

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@scanmatic.no
+47 95 84 90 67

Energi og Miljø

Birgitte Centero Austefjord
birgitte.austefjord@scanmatic.no
+47 91 92 13 92

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.