Scanmatic kjøper In Situ

Scanmatic kjøper In Situ AB og får med dette enda bedre fotfeste i det svenske markedet.

Fra venstre VD Scanmatic Environmetal Technology Johan Lindh och VD In Situ Björn Östberg.

 

Kim Steinsland

Administrerende Direktør
kim@scanmatic.no

Kontakt oss

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@volue.com
+47 40 17 00 10

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Energi og Miljø

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@volue.com
+47 95 84 90 67

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com