Nyhetsbrev

Kontakt oss

Offshore & Marine

Baste Rimestad
baste.rimestad@volue.com
+47 474 64 505

Renewable

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Renewable

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Intelligent Traffic Systems

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service, support and Environmental

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Sales Manager Renewable

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

VP Sales

Marius Brenden
marius.brenden@volue.com
+47 90 99 25 71

Head of Sales Evironment

Steinar Jacobsen
steinar.jacobsen@volue.com
+47 934 68 072

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com