Kontaktpersoner


Administrasjon

Clas de Presno, Service og support

E-post: clas@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59543
Mobil: +47 92417826

 

 

Tor Kim Steinsland, Administrerende direktør

E-post: kim@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59555
Mobil: +47 91110826

 

 

Susanne Fosso Moan, Økonomiansvarlig

E-post: susanne@scanmatic.no
Mobil: +47 97 65 06 45

 

 

 


Tonni Fianbakken, Økonomi og Administrasjon/Sentralbord

E-post: tonni.fianbakken@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59500
Mobil: +47 95 23 18 95

 

 


Salg

Johannes Skar, Salgssjef

E-post: johannes@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59542
Mobil: +47 91331455

 

 

Thorvald Paulsen, Markedsansvarlig Samferdsel/Forsvar

E-post: thorvald@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59532
Mobil: +47 90111818

 

 



Geir Stian Bjåen, Markedsansvarlig Samferdsel
E-post: geirstian@scanmatic.no
Mobil: +47 91908031

 

 

 

 width=Nils Lofstad, Markedsansvarlig Fornybar Energi

E-post: nils@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59510
Mobil: +47 91647922

 

 

Christian Jørgensen, Markedsansvarlig Marine og Offshore

E-post: christian@scanmatic.no
Tlf nr: +47 37 05 95 18
Mobil: +47 93 06 86 49

 

 

Clas de Presno, Salg

E-post: clas@scanmatic.no
Telefon: +47 370 59543
Mobil: +47 92417826

 

 

Systemleveranser

Kai Venaas, Avdelingsleder leveranse

E-post: kai@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59529
Mobil: +47 90476247

 

 

Rune Hovda, Fagsjef

E-post: rune@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59519
Mobil: +47 91164975

 

 

Utvikling

 Svein Moholt, Avdelingsleder og teknisk sjef

E-post: svein@scanmatic.no
Tlf nr: +47 370 59522
Mobil: +47 90591230

 

 

Scanmatic Elektro AS

Are Omdal, Daglig leder

E-post: are@scanmatic.no
Mobil: +47 950 86639

 

 

Scanmatic i Sverige

mads (2)Mats Riehm, CEO

Adresse: Scanmatic Environmental Technology AB, Rallarvägen 41, 18440 Åkersberga, Sweden

E-post: mats@scanmatic.no
Mobil: +46 705826599