Kontakt oss

Scanmatic AS

Bedriftsveien 17
N-4841 Arendal

Tel: +47 3705 9500
company@scanmatic.no

Fakturarelaterte henvedelser:

faktura@scanmatic.no

Orgnr. 920 353 908

Tonni Fianbakken

Økonomi, administrasjon og sentralbord

Eierskap og ledelse

Scanmatic AS er eid av Arendal Fossekompani (AFK) og de ansatte.

Kim Steinsland

Administrerende direktør
kim.steinsland@scanmatic.no
Mobil +47 911 10 826

Utdannet siv.ing i Teknisk kybernetikk fra NTNU (1994) og ingeniør i Industriell elektronikk fra AID (1991). Steinsland har hele karrieren arbeidet med industrielle kontroll- og instrumenterings-systemer både som utvikler, prosjektleder og selger. Ansatt i Scanmatic AS siden 2004. Adm dir siden 2007.

Svein Moholt

Teknisk sjef
svein.moholt@scanmatic.no
Mobil +47 905 91 230

Utdannet sivilingeniør i teknisk kybernetikk fra NTH. Lang erfaring med utvikling innenfor både hardware og software. Ansatt i Scanmatic siden 1992.

Johannes Skar

Salgssjef
johannes.skar@scanmatic.no
Mobil +47 913 31 455

Utdannet elkraftingeniør fra Agder Ingeniørhøgskole,  med  tilleggsutdanning innen tekniske fag og økonomi fra Universitetet på Ås og BI. Har lang erfaring med teknisk løsningssalg og salgsledelse. Ble ansatt som Salgssjef i Scanmatic i 2001.

 

Kai Venaas

Produksjonssjef
kai.venaas@scanmatic.no
Mobil +47 904 76 247

Utdannet ingeniør ved Høgskolen i Agder. Har tidligere arbeidserfaring fra salg og prosjektledelse. Ble ansatt i Scanmatic i 2008, og har arbeidet som avdelingsleder for leveranse siden 2011.

Susanne Fosso Moan

Økonomisjef
susanne.fosso.moan@scanmatic.no
Mobil +47 976 50 645

Utdannet siviløkonom fra Handelshøyskolen BI (1995). Tidligere erfaring fra økonomistyring, regnskap og ledelse. Ansatt i Scanmatic AS siden oktober 2013

Martin Albrektsen

Innkjøpssjef
martin.albrektsen@scanmatic.no
Mobil +47 941 89 358

Utdannet ingeniør fra Høgskolen i Oslo (2004). Tidligere erfaring som prosjektingeniør, produktsjef, samt salg og innkjøp. Ansatt i Scanmatic siden mars 2018.

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Samferdsel

Geir Stian Bjåen
geir.stian.bjaen@scanmatic.no
+47 91 90 80 31

Tor Andersen Ulltveit-Moe

Salgslærling
tor.ulltveit-moe@scanmatic.no
+47 37 05 95 00

Salgssjef

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.