Hør Kim Steinsland på Næringspodden

Kim er administrerende direktør i Scanmatic.  Vi har eksistert i snart 50 år og har de 10 siste årene opplevd en eventyrlig vekst. Hva kommer dette av? Hvem er kundene? Og hvordan har det vært å gå fra 40 til nesten 200 ansatte på bare 10 år?

Klikk her for å høre historien i denne episoden av Næringspodden.

 www.sor.no/blogg/podden/scanmatic/

Kim Steinsland

Administrerende Direktør
kim.steinsland@scanmatic.no

Kontakt oss

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@volue.com
+47 40 17 00 10

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Energi og Miljø

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@volue.com
+47 95 84 90 67

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com