Johan Lindh ansatt som ny VD i Scanmatic Sverige

Johan Lindh (tv) er ansatt som ny VD i Scanmatic Environmentat Technologies i Sverige.
Johan er utdannet sivilingeniør fra Linköpings universitet. 

Han har tidligere jobbet for Volvo, Artico Lift Group og Centigo.

Vi ønsker Johan velkommen til Scanmatic! 

 

Kim Steinsland

Administrerende Direktør
kim(a)scanmatic.no

Kontakt oss

Offshore og Marine

Nils Christian Mathisen
nils.mathiesen@volue.com
+47 90 08 64 55

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Energi og Miljø

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

Salgssjef

Marius Brenden
marius.brenden@volue.com
+47 90 99 25 71

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com