3. part produkter

Scanmatic er en uavhengig systemintegratør. Med uavhengig legger vi vekt på at kunde fritt kan velge komponenter som finnes på markedet.
Våre ingeniører har høy kompetanse på de fleste produkter fra anerkjente leverandører innen:

  • Sensorer
    • Ott
    • Vaisala
    • Gill
    • RM young
    • GE druck
    • Opsens
    • Sutron
    • Lufft
    • Campbell
    • Digiquartz
  • ITV Kamera
  • Produkter for flow målinger
  • Dataloggere
    • Sutron
    • Ott
    • Campbell
  • PLS
    • Beckhoff
    • Allan Bredley
    • Siemens
    • Unitronics
  • Embedded Platforms
  • Industri PC

Vi benytter tilgjengelig hardware fra markedet og integrerer med egen, eller tilgjengelig software. Scanmatic utvikler også egen hardware og software slik at løsningen blir akkurat slik kunden ønsker.

Scanmatic har også distribusjon avtale med OTT for det norske og svenske markedet – markedsleder på sensorer til hydrologi og metrologi.

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@scanmatic.no
+47 95 84 90 67

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Salgslærling

Tor Andersen Ulltveit-Moe
tor.ulltveit-moe@scanmatic.no
+47 37 05 95 00

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.