3. part produkter

Scanmatic er en uavhengig systemintegratør. Med uavhengig legger vi vekt på at kunde fritt kan velge komponenter som finnes på markedet.
Våre ingeniører har høy kompetanse på de fleste produkter fra anerkjente leverandører innen:

  • Sensorer
    • Ott
    • Aeromon (Dronekompatible sensorer for måling av miljøparametre)
    • Vaisala
    • Gill
    • RM young
    • GE druck
    • Opsens
    • Sutron
    • Lufft
    • Campbell
    • Digiquartz
  • ITV Kamera
  • Produkter for flow målinger
  • Dataloggere
    • Sutron
    • Ott
    • Campbell
  • PLS
    • Beckhoff
    • Allan Bredley
    • Siemens
    • Unitronics
  • Embedded Platforms
  • Industri PC

Vi benytter tilgjengelig hardware fra markedet og integrerer med egen, eller tilgjengelig software. Scanmatic utvikler også egen hardware og software slik at løsningen blir akkurat slik kunden ønsker.

 

Scanmatic er stolte over å være distributører for Aeromon i Norge. Aeromon leveres sensorløsninger for måling av miljøparametre. Sensorene er kompatible med montering på blandt annet droner for mobile målinger.

 

Scanmatic har også distribusjonsavtale med OTT for det norske og svenske markedet – markedsleder på sensorer til hydrologi og metrologi.

Scanmatic er stolte over å være distributører for Oizom i Norge. Oizom leveres sensorløsninger for måling av miljøparametere  for overvåking av luftkvalitet, akustisk støy, lukt og støvpartikler.

Kontakt oss

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@scanmatic.no
+47 40 17 00 10

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Energi og Miljø

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@scanmatic.no
+47 91 92 13 92

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@scanmatic.no
+47 95 84 90 67

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue AS – Industrial loT Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +4 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com