Scanmatic AS er et norsk teknologiselskap med entusiastiske og kompetente medarbeidere som leverer smarte og robuste systemløsninger innen instrumentering og automasjon.

Hør Kim Steinsland på Næringspodden

Hør Kim Steinsland på Næringspodden

Kim er administrerende direktør i Scanmatic.  Vi har eksistert i snart 50 år og har de 10 siste årene opplevd en eventyrlig vekst. Hva kommer dette av? Hvem er kundene? Og hvordan har det vært å gå fra 40 til nesten 200 ansatte på bare 10 år? Klikk her for å høre...

Retrofit MLM results from Teekay’s Petrojarl Knarr

Retrofit MLM results from Teekay’s Petrojarl Knarr

Scanmatic is very excited to present the report below, which show highlights from an analysis of the data from the newly retrofitted mooring line monitoring system on Teekay’s FPSO Petrojarl Knarr. This is the very first permanent installation of a mooring line...

Scanmatic kjøper In Situ

Scanmatic kjøper In Situ

Scanmatic kjøper In Situ AB og får med dette enda bedre fotfeste i det svenske markedet. Fra venstre VD Scanmatic Environmetal Technology Johan Lindh och VD In Situ Björn Östberg.   Administrerende Direktør kim@scanmatic.noKontakt ossChristian...

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Tor Andersen Ulltveit-Moe

Salgslærling
tor.ulltveit-moe@scanmatic.no
+47 37 05 95 00

Salgssjef

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.