Scanmatic AS er et norsk teknologiselskap med entusiastiske og kompetente medarbeidere som leverer smarte og robuste systemløsninger innen instrumentering og automasjon.

Scanmatic blir en del av Volue

Scanmatic blir en del av Volue

De fire selskapene Markedskraft, Wattsight, Powel og Scanmatic går sammen og danner nytt teknologiselskap kalt Volue. Formålet med Volue er å kombinere selskapenes unike kompetanse innen digitale, automatiserte løsninger med dyp domenekunnskap innen våre respektive...

Scanmatic og corona

Scanmatic og corona

Kjære kunde De siste dagene har det vært en dramatisk utvikling i spredningen av Coronavirus. Scanmatic følger nøye med på myndighetenes råd og innfører fortløpende de tiltak og retningslinjer som anbefales.  Vårt mål er å sikre normal drift og opprettholdelse av...

Hør Kim Steinsland på Næringspodden

Hør Kim Steinsland på Næringspodden

Kim er administrerende direktør i Scanmatic.  Vi har eksistert i snart 50 år og har de 10 siste årene opplevd en eventyrlig vekst. Hva kommer dette av? Hvem er kundene? Og hvordan har det vært å gå fra 40 til nesten 200 ansatte på bare 10 år? Klikk her for å høre...

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@scanmatic.no
+47 95 84 90 67

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Salgslærling

Tor Andersen Ulltveit-Moe
tor.ulltveit-moe@scanmatic.no
+47 37 05 95 00

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.