Scanmatic AS er et norsk teknologiselskap med entusiastiske og kompetente medarbeidere som leverer smarte og robuste systemløsninger innen instrumentering og automasjon.

Volue kjøper selskap som leverer løsninger til vindkraftparker

Volue kjøper selskap som leverer løsninger til vindkraftparker

Volue overtar alle aksjene i Meventus Aps, det danske datterselskapet til Meventus AS, som leverer vindmålingsutstyr og off grid strømforsyningsløsninger til vindkraftparker. Det er Volue sin nye Industrial IoT avdeling gjennom Scanmatic, som har fremforhandlet...

Scanmatic Elektro solgt til OneCo

Scanmatic Elektro solgt til OneCo

Scanmatic AS har sammen med de 3 minoritetsaksjonærene i selskapet solgt samtlige aksjer i Scanmatic Elektro AS til OneCo. Avtalen ble signert 15. juli og transaksjonen ble gjennomført den 11. august etter at konkurransetilsynet nylig godkjente eierskiftet. Scanmatic...

Leveranse av Mooring line Monitoring til Havfarm

Leveranse av Mooring line Monitoring til Havfarm

Image courtesy: NordlaksScanmatic er stolt av å levere banebrytende bidrag til mooring line installasjonsoperasjoner! Den 385 meter lange Jostein Albert Havfarm 1 som eies av Nordlaks ble installert i Norge i juni. Leveransen fra Scanmatic (en del av Volue-gruppen),...

Kontakt oss

Forsvar og offshore

Christian Jørgensen
christian.jorgensen@scanmatic.no
+47 93 06 86 49

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.nilsen@scanmatic.no
+47 90 85 22 59

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@scanmatic.no
+47 91 64 79 22

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@scanmatic.no
+47 40 17 00 10

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@scanmatic.no
+47 95 84 90 67

Energi og Miljø

Birgitte Centero Austefjord
birgitte.austefjord@scanmatic.no
+47 91 92 13 92

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@scanmatic.no
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@scanmatic.no
+47 91 33 14 55

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.