Scanmatic er blitt en del av Volue konsernet

Volue Industrial IoT - Measure and control everything, everywhere

Volue Industrial IoT – Tidligere Scanmatic AS, er et teknologiselskap som har lang historikk og erfaring  med leveranser til kraftprodusenter, myndighetene og offentlige etater, forsvar offshore og samferdsel. Selskapet består av høyt kompetente medarbeidere som leverer smarte og robuste systemløsninger innen datainnsamlig, instrumentering og automasjon med egne, og tredjeparts produkter. Vi leverer løsninger på dine utfordringer!

Measure and control everything, everywhere!

Kontakt oss

Offshore og Marine

Alexander Overgaard
alexander.overgaard@volue.com
+47 40 17 00 10

Energi og Miljø

Nils Lofstad
nils.lofstad@volue.com
+47 91 64 79 22

Energi og Miljø

Birgitte Centeno Austefjord
birgitte.austefjord@volue.com
+47 91 92 13 92

Samferdsel

Stig Yngvar Nilsen
stig.yngvar.nilsen@volue.com
+47 90 85 22 59

Service og support

Clas J. Garcia de Presno
clas.presno@volue.com
+47 92 41 78 26

Forretningsutvikler

Johannes Skar
Johannes.skar@volue.com
+47 91 33 14 55

Salgssjef

Marius Arion Nilsen
marius.nilsen@volue.com
+47 95 84 90 67

Ta gjerne kontakt med en av våre dedikerte selgere hvis du ønsker mer informasjon om Scanmatic og våre løsninger.

Volue Industrial loT AS,  Bedriftsveien 17, N-4841 Arendal | Tel: +47 37 05 95 00 | company@scanmatic.no

To volue.com